Nauka jazdy na łyżwach – Toruń

Chcesz zapisać się na łyżwy, ale nie wiesz co zrobić w tym czasie ze swoim dzieckiem? 👶 
Twoje dziecko chce chodzić na łyżwy, a Ty boisz się, że będziesz w tym czasie marznąć na trybunach? Pomyśleliśmy o Tobie! 😊

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, stworzyliśmy możliwość nauki jazdy na łyżwach dzieci i dorosłych w tym samym czasie! Takie rozwiązanie to same pozytywy!


⚠️ Ze względu na ogromne zainteresowanie naszymi zajęciami, podjęliśmy decyzję o podzieleniu nowych adeptów łyżwiarstwa na trzy grupy:

🔷 grupa naborowa – dzieci w wieku 5-9 lat, chcące wyczynowo trenować łyżwiarstwo synchroniczne i w przyszłości dołączyć do grup startowych w naszym klubie. Treningi obejmują cztery godziny zajęć tygodniowo (na lodowisku oraz sali), składka miesięczna w wysokości 230 zł.

🔷 szkółka łyżwiarska dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zajęcia dwa razy w tygodniu (sobota 9.15-10.15 i niedziela 12.15-13.15), składka miesięczna w wysokości 210 zł.

🔷 szkółka łyżwiarska dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zajęcia raz w tygodniu (niedziela 13.30-14.30), składka miesięczna w wysokości 150 zł.

godziny zajęć mogą ulec zmianie w zależności od dostępności lodu


📍 MIEJSCE: Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego w Toruniu, ul. Bema 23/29, Toruń


ℹ️ Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.


W razie pytań prosimy o kontakt!
📧 biuro@teamlesoleil.pl
✉️ wiadomość na Facebooku
📞 515 061 421