Trening funkcjonalny – Toruń

Treningi funkcjonalne będą prowadzone przez doświadczonych trenerów z CrossFit Toruń (jedyny afiliowany klub CrossFit w mieście). Nasz klub istnieje na mapie Torunia już ponad dekadę, a nasza szeroka kadra jest pełna specjalistów od przygotowania fizycznego zarówno dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

Zajęcia będą oparte na formule GPP, czyli ogólnego przygotowania motorycznego, ponieważ wiemy jak bardzo braki w wszechstronnej sprawności fizycznej potrafią ograniczać potencjał sportowy oraz zwiększać podatność na kontuzje.


📅 TERMINY ZAJĘĆ:
poniedziałki – 17:00-17:45 dzieci (6-9 lat), 17:50-18:35 dzieci (10-13 lat), 18:40-19:25 młodzież (14-16 lat)
środy – 20:30-21:15 dorośli

📍 MIEJSCE: sala na kortach tenisowych (1 piętro), ul. Szosa Chełmińska 75B w Toruniu (przy stadionie za lodowiskiem Tor-Tor)

CENA: 120 zł/miesiąc


Michał Wierzbowski (poniedziałki)

Dyplomowany masażysta, skończył fizjoterapię na UMK collegium medicum Bydgoszcz w 2015 r. Jest trenerem corssfit level 1. Ukończył 8-dniowy kurs masażu tkanek głębokich rekomendowany przez twórcę metody Arta Riggsa. Ponad to uczestniczył w szkoleniu „Czytanie ciała, planowanie i praca w serii sesji terapeutycznych” prowadzonym przez Arta Riggsa. Ukończył szkolenie z tapingu w rehabilitacji oraz uczestniczył w szkoleniu „mobilność i stabilność- w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów”. Medalista mistrzostw Polski w lekkoatletyce, pasjonat snowboardu, treningu funkcjonalnego, sportów walki oraz jogi.

Daria Zubrzycka (środy)

Hej, mam na imię Daria. Od najmłodszych lat trenowałam skoki na trampolinie, stawając kilkukrotnie na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski. Już wtedy sobie uświadomiłam, że praca trenera interesuje mnie bardziej niż bycie zawodniczką. Dlatego od 2017 roku spełniam się jako trenerka, zdobywając doświadczenie w pracy z dziećmi. W międzyczasie poznałam crossfit. Ujął mnie najbardziej tym, że oprócz poprawy sprawności fizycznej polepszył także moje samopoczucie oraz zwiększył pewność siebie. W CrossFit Toruń zajmuję się treningami dla dzieci. Uwielbiam to jak poprzez zabawę można zachęcić dzieci do ruchu i już w młodym wieku zaszczepić w nich nawyk regularnego uprawiania aktywności fizycznej.


Chcesz się zapisać? Zapraszamy! W razie pytań również prosimy o kontakt!
📧 sala@teamlesoleil.pl
✉️ wiadomość na Facebooku
📞 515 061 421