LATO 2023 – Półkolonie łyżwiarskie – Toruń

Sport zimowy latem? ☀️ Czemu nie! Zapisz swoje dziecko na półkolonie łyżwiarskie, gdzie mimo chłodu na lodowisku zapewniamy gorącą atmosferę! Wykwalifikowana kadra zapewni dzieciom 9 godzin pełne różnorodnych atrakcji 😊

❗ Dzięki otrzymanej dotacji, obniżamy cenę naszych półkolonii! Nowa cena to 550 zł od dziecka.
⚠️ Ilość miejsc objętych dotacją jest ograniczona! Zapraszamy do zapisów!


☀️ Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat

☀️ Zapewniamy:
– kadrę wykwalifikowanych instruktorów oraz opiekunów
– opiekę od 7:30 do 16:30
– dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie oraz obiad)
– codziennie godzina zajęć łyżwiarskich na lodowisku (lodowisko Tor-Tor)
– gry i zabawy w terenie

📅 1 turnus | 31.07 – 4.08.2023„Rękodzieło” + łyżwy – Wspólnie poznamy sztukę Decoupage, zrobimy biżuterię z modeliny, zaprojektujemy i wykonamy świeczkę, pobawimy się bazą mydlaną, zgłębimy tajniki sztuki szydełkowania oraz odwiedzimy muzeum Etnograficzne, żeby poznać historie polskiego rękodzieła.
📅 2 turnus | 7-11.08.2023„Doktor Dolittle” + łyżwy – Spotkamy się z weterynarzem, który opowie nam o swoim zawodzie i zwróci uwagę na najważniejsze aspekty opieki nad zwierzętami. Odwiedzimy ogród zoobotaniczny, wyprowadzimy na spacer pieski z toruńskiego schroniska dla zwierząt, przeżyjemy wspaniałe chwile na spotkaniu z alpakami, spotkamy się z treserem i hodowcą psów, poznamy psy ratownicze i tropiące w pracy służb ratowniczych.
📅 3 turnus | 14-18.08.2023„Viva l’Italia” + łyżwy – Nauczymy się podstawowych zwrotów w języku włoskim, poznamy historię włoskiego stylu i pobawimy się w projektantów mody, odkryjemy włoską kuchnię i samodzielnie przygotujemy włoskie desery, odwiedzimy prawdziwą włoską trattorię w której samodzielnie wykonamy pizzę, dowiemy się co najczęściej czytają i oglądają włoskie dzieci, jak wygląda tamtejsza szkoła, odbędziemy wirtualną podróż po różnych rejonach tego pięknego kraju, zjemy najlepszy włoski makaron oraz lody.
📅 4 turnus | 21-25.08.2023„Sporty świata” + łyżwy – Odwiedzimy toruńskie kluby sportowe, zagramy w piłkę, zgłębimy technikę tenisa ziemnego, sprawdzimy się w różnych konkurencjach lekkiej atletyki, poznamy najdziwniejsze sporty świata, weźmiemy udział w sportowej grze terenowej (która przybliży nam idee sportu olimpijskiego), spotkamy się z olimpijczykiem.
📅 5 turnus | 28.08 – 1.09.2023„Świat Harry’ego Pottera” + łyżwy – Tiara Przydziału podzieli uczestników na cztery grupy, odwiedzimy toruński Hogwart (UMK), zajmiemy się warzeniem magicznych eliksirów, weźmiemy udział w turnieju gier planszowych w świecie Harry’ego Pottera, stworzymy własną różdżkę i czapkę czarodzieja, odwiedzimy toruńską Mediatekę w celu wzięcia udziału w warsztatach w tematyce półkolonii, będziemy zgadywać smaki fasolek Bertiego Botta, zagramy w naziemną wersję Quidditcha.

📍 Miejsce: sala baletowa na kortach tenisowych, ul. Szosa Chełmińska 75B w Toruniu (przy stadionie za lodowiskiem Tor-Tor)

☀️ Cena jednego turnusu: 650 zł 550 zł
☀️ Zniżka dla rodzeństwa (drugie i kolejne dziecko): 50 zł
☀️ Zniżka przy zapisie na więcej niż jeden turnus (drugi i więcej): 100 zł
☀️ Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew


W razie pytań prosimy o kontakt!
📧 lato@teamlesoleil.pl
📞 515 061 421
✉️ wiadomość na Facebooku

⚠️ Ilość miejsc ograniczona. Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie miejsce już dziś!
⚠️ Półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek mogą być dofinansowane przez pracodawcę.