Balet dla dzieci i młodzieży

Ruszamy z zajęciami baletowymi dla dzieci i młodzieży! 🩰

Zajmiemy się kształceniem nawyków baletowych (odpowiedni ubiór i uczesanie) oraz przygotowaniem dzieci do wykonywania szpagatów oraz przegięć pleców. Oczywiście wszystko stopniowo! Podstawowe pozycje i figury baletowe wpleciemy w różne zabawy i opowieści ruchowe, w których dzieci zamienią się w baletowe ptaszki, motylki, łabędzie czy kotki 😊


Zajęcia prowadzi Natalia Browarczyk – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku.

Brała udział w szkolnych przedstawieniach w m.in. Operze Bałtyckiej oraz Filharmonii Baltyckiej. Uczestniczyła w warsztatach takich jak: Warsztaty Tańca Współczesnego „Summer Artistic School”, Warsztaty tańca w „Akademii Artystycznej”, Warsztaty tańca w „Artistic Studio” oraz w Projekcie Jazzowym w „Akademii Artystycznej” w 2015 roku. Finalistka na Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym w Bytomiu w 2018 roku oraz uczestniczka takich konkursów jak George Balanchine International Festival in Kutaisi w 2018 roku i IV Ogólnopolski Festiwal Polskich Tańców Narodowych w Koszęcinie.

🏟️ MIEJSCE: sala baletowa na kortach tenisowych, ul. Szosa Chełmińska 75 w Toruniu (przy stadionie za lodowiskiem Tor-Tor)

GODZINY ZAJĘĆ:
dzieci 3-4 lata – środa godz. 16.00-16.45
dzieci 5-9 lat – poniedziałek godz. 16.30-17.30
młodzież 10-13 lat – poniedziałek godz. 17.45-18.45

💵 CENA: 100 zł miesięcznie

Chcesz się zapisać? Zapraszamy! W razie pytań również prosimy o kontakt!
📧 sala@teamlesoleil.pl
✉️ wiadomość na Facebooku
📞 515 061 421