Złote Mistrzostwa Polski 2024

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Wspaniale kończą się dla nas Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym 2024. ⛸️☺️

W kategorii Pre-Juvenile drużyna A z 3️⃣5️⃣.5️⃣7️⃣ zajęła 🥇 pierwsze miejsce, a drużyna B z 3️⃣0️⃣.4️⃣8️⃣ skończyła na 🥉 trzecim miejscu. To duży sukces naszych najmłodszych drużyn. 🎉

W kategorii Basic Novice, po mocnym i pewnym przejeździe, drużyna zdobyła 5️⃣1️⃣.3️⃣9️⃣ punktów i zajęła 🥇 pierwsze miejsce w swoim debiucie w tej kategorii wiekowej.

Wynikiem 6️⃣0️⃣.2️⃣4️⃣ zdobywamy 🥇 złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii Advanced Novice! ⛸️

Tym samym zdobywamy 🥇 złote medale we wszystkich kategoriach w których wzięliśmy udział.

Gratulujemy pozostałym drużynom udanych występów i dziękujemy organizatorom zawodów za przygotowanie świetnego wydarzenia. ☺️

⚡ Energii do działania daje nam Grupa PGE – Sponsor Główny klubu.