7th Hevelius Cup z sukcesami

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Tak jak pisaliśmy ostatnio – czasem jest dobrze, czasem źle…

…ale w było dobrze! ?

Bardzo dobry przejazd grupy Advanced Novice, ? punktów więcej niż w zawodach we Francji przed tygodniem i ostatecznie 5️⃣ pozycja.

Zawodniczki tej grupy nie zwalniają tempa, bo już za tydzień powalczą w zawodach DresdenCup w ?? niemieckimi Dreźnie.


Absolutny koktajl emocji zgotowały w niedzielę drużyny Le Soleil na międzynarodowych zawodach Hevelius Cup w Gdańsku ?

Na początek dnia startowego przejazdy obu drużyn Adult. W osłabionym składzie, z powodu nieoczekiwanych kontuzji, wystartował Adult A, który solidnym występem zdobył ? srebrny medal. Adult B zrobił znaczący progres punktowy w stosunku do Mistrzostw Polski i zakończył rywalizację na dobrym, 5️⃣ miejscu.

Bardzo dobry poziom zaprezentowała grupa Beginners. Dzieci po raz pierwszy wystartowały w zawodach poza granicami Torunia, z międzynarodowym składem sędziowskim, zajmując ostatecznie 4️⃣ miejsce.

Bardzo mocna drużyna Pre-Juvenile pojechała program z kilkoma poważnymi błędami, kończącymi się upadkami. Mimo tego, udało się uzyskać najlepszy rezultat w tym sezonie i zgarnąć ? złoty medal. Świadczy to o ogromnym potencjale grupy, która cały czas stara się zaprezentować swój program bez większych błędów ?

Solidny i równy, choć nie pozbawiony technicznych błędów, program pojechała grupa Juvenile, która wygrała swoją konkurencję zdobywając ? złoty medal.

Grupy Adult występami w Gdańsku zakończyły sezon startowy. Drużyny dziecięce wystartują za tydzień w kolejnych, ostatnich dla nas zawodach w tym sezonie – DresdenCup w ?? niemieckim Dreźnie.


⚡ Energii do działania daje nam Grupa PGE – Sponsor Główny klubu.

Wspierają nas również Mój Toruń oraz Kujawsko-Pomorskie

Kategorie: Zawody