PGE największym sponsorem polskiego łyżwiarstwa

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Dziś dwie nasze grupy, Pre-Juvenile i Advanced Novice, gościły w Warszawie na konferencji prasowej Grupa PGE, dotyczącej wieloletniego wsparcia dla sportów łyżwiarskich ⛸️

Z tej okazji nasi łyżwiarze zaprezentowali swoje programy na warszawskim COS Torwar. W tym miejscu warto wspomnieć, że od tego sezonu Grupa PGE jest Sponsorem Głównym naszego klubu, za co bardzo serdecznie dziękujemy! ?

Grupa PGE Sponsorem Głównym

Po występach, dzięki uprzejmości naszej opiekun z ramienia Grupa PGE pani Elwirze Dias, odwiedziliśmy ?️ Muzeum Narodowe w Warszawie?

Po solidnej dawce kultury wracamy do Torunia, by prężnie przygotowywać się do zbliżających się wielkimi krokami zawodów w ?? austriackim Salzburgu – Mozart Cup ?

_______________________

? „Grupa PGE od lat wspiera łyżwiarstwo, zarówno zawodowe, jak i amatorskie, będąc największym partnerem tego sportu w Polsce. Od 2021 roku PGE współpracuje z Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego / Polish Figure Skating Association i Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego. W ramach programu #PGEJunior od 2022 roku PGE wspiera łyżwiarstwo synchroniczne. Dodatkowo od 2018 roku PGE realizuje projekt “Chodź na Łyżwy” razem z PZŁF, a od sezonu 2021/2022 także projekt Zimowy PGE Narodowy w Trasie.”

więcej informacji: https://www.gkpge.pl/…/pge-najwiekszym-sponsorem…

_______________________

⚡ Energii do działania daje nam Grupa PGE – Sponsor Główny klubu.

Wspierają nas również Mój Toruń oraz Kujawsko-Pomorskie

Kategorie: Informacje