Worek medali na Mistrzostwach Polski

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski był pełen pozytywnych emocji! ?⛸️

W kategorii Adult zaprezentowały się dwie drużyny z naszego klubu. Adult A ze sporą przewagą punktową wygrał swoją konkurencję, przerywając tym samym 10-letnią dominację gdańskich zespołów w tej kategorii wiekowej ?

Większość elementów technicznych została zaliczona na zaplanowanym poziomie. Drużyna zyskała również dobrą ocenę za wrażenia artystyczne, co ostatecznie zaprowadziło ich na najwyższy stopień podium ?

Debiutujący w zawodach łyżwiarstwa synchronicznego Adult B również zaprezentował dobry program i ostatecznie zakończył konkurencję na 5 miejscu ?


Drugi dzień zawodów to worek medali! ?

Rozpoczęło się od mocnego otwarcia w kategorii Pre-Juvenile! Debiutująca w zawodach grupa Beginners pojechała piękny program, uzyskując drugą spośród drużyn notę techniczną i zdobywając? brązowy medal. W tej samej kategorii zawodnicy grupy Pre-Juvenile zdobyli ? złoty medal z 4-punktową przewagą nad gdańską drużyną z drugiego miejsca ?

Kolejne emocje przyniósł start grupy Juvenile. Mimo upadku w programie, zespół zdobył ? złoty medal z 11-punktową przewagą nad rywalami z drugiego miejsca.

Chluba naszego klubu – zespół Advanced Novice – debiutując w kategorii ISU wywalczył ? srebrny medal. Drużyna zdobyła łącznie ponad 60 punktów, co jest ogromnym sukcesem i dobra prognozą na resztę sezonu. Złoto uciekło o 2,5 pkt, a bardziej doświadczonym zawodniczkom z Gdańska serdecznie gratulujemy zwycięstwa! ?

? wyniki: https://page.pfsa.com.pl/results/2223/MPSYS2023/

Trochę odpoczynku przed nami, a potem dużo pracy której już dziś, mimo ogromnego zmęczenia, nie możemy się doczekać! ?

Podsumowując Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym:
? Pre-Juvenile Beginners
? Pre-Juvenile
? Juvenile
? Advanced Novice
? Adult A
5️⃣ Adult B


⚡ Energii do działania daje nam Grupa PGE – Sponsor Główny klubu.
Wspierają nas również Mój Toruń oraz Kujawsko-Pomorskie

? Foto Studio Wrzosy

Kategorie: Zawody