Worek medali na Mistrzostwach Polski

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski był pełen pozytywnych emocji! 😊⛸️

W kategorii Adult zaprezentowały się dwie drużyny z naszego klubu. Adult A ze sporą przewagą punktową wygrał swoją konkurencję, przerywając tym samym 10-letnią dominację gdańskich zespołów w tej kategorii wiekowej 💪

Większość elementów technicznych została zaliczona na zaplanowanym poziomie. Drużyna zyskała również dobrą ocenę za wrażenia artystyczne, co ostatecznie zaprowadziło ich na najwyższy stopień podium 😊

Debiutujący w zawodach łyżwiarstwa synchronicznego Adult B również zaprezentował dobry program i ostatecznie zakończył konkurencję na 5 miejscu 😊


Drugi dzień zawodów to worek medali! 😊

Rozpoczęło się od mocnego otwarcia w kategorii Pre-Juvenile! Debiutująca w zawodach grupa Beginners pojechała piękny program, uzyskując drugą spośród drużyn notę techniczną i zdobywając🥉 brązowy medal. W tej samej kategorii zawodnicy grupy Pre-Juvenile zdobyli 🥇 złoty medal z 4-punktową przewagą nad gdańską drużyną z drugiego miejsca 💪

Kolejne emocje przyniósł start grupy Juvenile. Mimo upadku w programie, zespół zdobył 🥇 złoty medal z 11-punktową przewagą nad rywalami z drugiego miejsca.

Chluba naszego klubu – zespół Advanced Novice – debiutując w kategorii ISU wywalczył 🥈 srebrny medal. Drużyna zdobyła łącznie ponad 60 punktów, co jest ogromnym sukcesem i dobra prognozą na resztę sezonu. Złoto uciekło o 2,5 pkt, a bardziej doświadczonym zawodniczkom z Gdańska serdecznie gratulujemy zwycięstwa! 😊

🔹 wyniki: https://page.pfsa.com.pl/results/2223/MPSYS2023/

Trochę odpoczynku przed nami, a potem dużo pracy której już dziś, mimo ogromnego zmęczenia, nie możemy się doczekać! 😊

Podsumowując Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym:
🥉 Pre-Juvenile Beginners
🥇 Pre-Juvenile
🥇 Juvenile
🥈 Advanced Novice
🥇 Adult A
5️⃣ Adult B


⚡ Energii do działania daje nam Grupa PGE – Sponsor Główny klubu.
Wspierają nas również Mój Toruń oraz Kujawsko-Pomorskie

📷 Foto Studio Wrzosy

Kategorie: Zawody

PolskiEnglishУкраїнська