Team Le Soleil w Budapeszcie

Opublikowane przez Team Le Soleil w dniu

Zawody UTE Synchro CUP 2022 w węgierskim Budapeszcie dobiegły końca, a my wracamy z nich z jednym ? złotym i dwoma ? srebrnymi medalami ?

Grupa Pre-Juvenile po raz pierwszy wyjechała na zawody poza granice naszego kraju. Te bardzo młode i niezwykle utalentowane zawodniczki stawiły czoła nie tylko swoim rywalkom, ale również emocjom związanym z dalekim wyjazdem od swoich rodzin. Spisały się na medal, koloru ? srebrnego. Jesteśmy z nich niezwykle dumni ?

Kolejny rekord i przełamanie wymarzonej granicy 4️0️ punktów! Z notą 42,52 Juvenile kolejny raz, z dużą przewagą, pokonały swoje rywalki, tym razem z ?? Czech i ?? Węgier. Dziewczyny nie miały sobie równych w tym sezonie, zdobywając ? złote medale na wszystkich zawodach ?

Rozczarowane wracają do domu zawodniczki grupy Junior ? Nie udało się zrealizować zakładanego celu. Najwyższa nota techniczna, przy niestety bardzo niskich komponentach, nie pozwoliła osiągnąć zwycięstwa. To jednak nie koniec sezonu i ten najlepszy wynik chcą osiągnąć na następnych, absolutnie najważniejszych zawodach – marcowych Mistrzostwach Świata Juniorów.

Owacje od publiczności nasze drużyny otrzymały nie tylko za swoje występy, ale przede wszystkim za piękny gest na ceremonii dekoracji, gdzie wyjechały z flagą ?? Polski i ?? Ukrainy. Bardzo nas cieszy tak solidarna postawa naszej sportowej młodzieży ??

Naszym rywalom gratulujemy uzyskanych wyników!

? wyniki: https://utesynchrocup.com/storage/upload/

fot. Synchro Skating Moments

Kategorie: Zawody