Le Soleil na MP w Łyżwiarstwie Synchronicznym ’18

W sobotę, 13 stycznia, w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Nasze zawodniczki wystąpiły w kategorii Junior B, Juvenile i Pre-Juvenile. W zawodach wystąpiło 14 drużyn w różnych kategoriach.

Grupa Junior B startowała w tym sezonie po raz pierwszy. Dziewczyny nie miały jeszcze okazji się sprawdzić, więc stres był spory. Trudny układ przejechały ładnie, chociaż niestety pojawiły się upadki. Nasze najstarsze dziewczyny zakończyły rywalizację na I miejscu.

Dla grupy Juvenile był to drugi sprawdzian w tym sezonie. Dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze, gdzie po pięknym przejeździe bezapelacyjnie wygrały zawody w tej kategorii.

Nasze najmłodsze zawodniczki, debiutanki, z grupy Pre-Juvenile stanęły na wysokości zadania. Nie zjadła ich trema i dobrym przejazdem ostatecznie zajęły 3 miejsce.